Wernisaż wystawy "Najgrubsze drzewa w Polsce"
„ŚWIADKOWIE NASZYCH DZIEJÓW” ![]()
Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż wystawy fotoobrazów Marka Kaziaka – leśnika, pedagoga i przewodnika beskidzkiego, pasjonata drzew pomnikowych oraz członka PTTK „Huta Andrzej” w Zawadzkiem i Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego.
Tematem wystawy będą „Najgrubsze drzewa w Polsce” – niezwykłe, majestatyczne pomniki przyrody, które od setek lat są świadkami historii, zmian i ludzkich losów. Wystawa jest efektem pięciodniowej podróży autora po kraju, odbytej w lipcu 2023 roku.
4 czerwca 2026
godz. 17:00
Wieża Zamkowa w Toszku
Wstęp bezpłatny (obowiązują zapisy)
To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć niezwykłe fotografie i posłuchać opowieści o drzewach, które zachwycają swoją siłą, historią i pięknem. ![]()
Zapisy: 32 233 44 93
Serdecznie zapraszamy! ![]()
